Svarog Bar Zadar Siguran izlazak

August 17, 2023
Off

16. kolovoza 2023.

Svarog Bar je atraktivna „clubbing“ destinacija smještena u centru grada na Trgu pet bunara. Jedan od napopularnijih klubova s glazbom kao što su RnB, reggaeton, HipHop i house te nudi širok izbor pića i živahnu atmosferu. Kako je ujedno i omiljeno okupljalište mladih, „prometno“ je i vikendom i tokom tjedna.

Svarog bar opet smo posjetili 16. kolovoza 2023. godine zajedno s našom vrijednom volonterkom Michelle.

U Cooling zoni koja je, u dogovoru s voditeljem kluba, uspostavljena ispred samog ulaza, u sklopu programa Siguran izlazak dijelili smo besplatnu vodu, “safe packove” te promotivni materijal, naravno uz savjete za siguran izlazak. Uz dopuštenje voditelja, edukativni letci su podijeljeni i po stolovima unutar samog kluba.

Više informacija na web stranici Siguran izlazak

Anonimno on-line psihološko savjetovanje: onlineinfozona@gmail.com
Obratite se i dogovorite termin.

Provedbu programa je omogućilo Ministarstvo zdravstva RH, a partner u provedbi je Zavod za javno zdravstvo Zadar.

About the Author
.