Sonus Festival Zrće Siguran izlazak

August 24, 2023
Off

21. – 23. kolovoza 2023.

Sonus Festival poznati je petodnevni techno party na plaži Zrće, na otoku Pagu koji je ove godine obilježio svoje jubilarno deseto izdanje. Festival je savršeni ljetni odmor u kombinaciji s najboljim zabavama koje svijet elektronske glazbe nudi na ovim prostorima.

Sonus Festival okupirao je obalne klubove Aquarius, Kalypso, Noa i Papaya na plaži Zrće s dnevnim i noćnim pozornicama od 20. do 24. kolovoza 2023. Festival okuplja više od 60 umjetnika koji stvaraju savršene večernje zabave i nevjerojatne techno raveove.

Nastupali su: Adiel, Adriatique, Andrea Oliva, Anna, Artbat, Ben Böhmer, Clara Cuvé, Dax J, Deborah De Luca, Dennis Cruz, Diplo, Fjaak Dj, Héctor Oaks, I Hate Models, Indira Paganotto, Innellea, Jaden Thompson, Klangkuenstler, Kobosil, Kolsch, Lilly Palmer, Loco Dice, Maceo Plex, Marco Carola, Marrøn, Mathame, Mochakk, Pan-Pot, Patrick Mason, Paula Temple, Pawsa, Ricardo Villalobos, Richie Hawtin, Sam Paganini, Sama’ Abdulhadi, Seth Troxler, Somewhen, Sven Vath, The Martinez Brothers, Trym, Vintage Culture, Yulia Niko.

U našoj Cooling zoni koja je uspostavljena ispred klubova u sklopu programa Siguran izlazak dijelili smo besplatnu vodu, safe packove i promotivni materijal. Također, posjetitelji su na našem štandu mogli dobiti savjet za siguran izlazak te s nama podijeliti vlastita iskustva iz noćnih okruženja.

Dobili smo veliku podršku od brojnih posjetitelja, ali i organizatora te medicinskog i ostalog osoblja festivala.  

Više informacija na web stranici Siguran izlazak

Anonimno on-line psihološko savjetovanje: onlineinfozona@gmail.com
Obratite se i dogovorite termin.

Provedbu programa je omogućilo Ministarstvo zdravstva RH, a partner u provedbi je Zavod za javno zdravstvo Zadar.

About the Author
.