Projekcija dokumentarnog filma “Poznavajući Maria”.

April 14, 2021
Off

Dana 13.04.2021. održana je online projekcija dokumentarnog filma “Poznavajući Maria”. Radi se o intenzivnoj i zanimljivoj Marijevoj priči u kojoj saznajemo zašto je Nemjerljivo = Nezarazno (N=N) ključna poruka za cijeli sustav i sve sugrađane.

Scenaristica i redateljica filma “Poznavajući Maria”, Emili Ema Sedlar, izradila je ovaj film 2020. godine u sklopu svog studija na Sveučilištu VERN.

Nakon online projekcije filma (45′) održana je diskusija koju je vodio novinar Duje Kovačević, u sklopu koje su svi sudionici projekcije mogli postavljati pitanja i komentirati.

Posebni gosti projekcije bili su: Mario Lemešić (osoba o kojoj dokumentarac govori), Sanja Belak Škugor, (psihologinja s Klinike za infektivne bolesti “Dr. Fran Mihaljević”), Sunčana Roksandić Vidlička (pravnica i docentica na Pravnom fakultetu u Zagrebu), Emili Ema Sedlar (autorica filma) te Zoran Dominković (izvršni direktor Iskoraka).

Na projekciji filma te diskusiji nakon projekcije sudjelovala je savjetnica udruge Porat Matea Biloglav, dipl. paed.

About the Author
.