Klub Svarog Bar Zadar Siguran izlazak

August 10, 2023
Off

09. kolovoza 2023.

Svarog Bar kao jedini noćni klub smješten u staroj jezgri Zadra, na Trgu pet bunara i okružen srednjovjekovnim zidinama, jedno je od najpopularnijih mjesta za noćne izlaske u Zadru. Tijekom cijele ljetne sezone imaju bogatu ponudu glazbe uživo i DJ događanja, s mješavinom lokalnih i međunarodnih umjetnika.

Kako je ujedno i omiljeno okupljalište mladih, prometno je i vikendom i tokom tjedna.

Svarog bar smo posjetili 09. kolovoza 2023. godine zajedno s našim vrijednim volonterkama Petrom i Ivom.

U našoj Cooling zoni koja je uspostavljena ispred samog kluba, u sklopu programa Siguran izlazak dijelili smo besplatnu vodu i “safe packove”. Također, posjetitelji su na našem štandu mogli pronaći i letke o programu te dobiti savjet za siguran izlazak. U ugodnom druženju s posjetiteljima kluba saznali smo njihova iskustva iz noćnih izlazaka te što smatraju dobrim provodom, a što opasnostima u noćnim okruženjima.

Više informacija na web stranici Siguran izlazak

Anonimno on-line psihološko savjetovanje: onlineinfozona@gmail.com
Obratite se i dogovorite termin.

Provedbu programa je omogućilo Ministarstvo zdravstva RH, a partner u provedbi je Zavod za javno zdravstvo Zadar.

About the Author
.