Flamingo Republic Festival Zrće Siguran izlazak

August 18, 2023
Off

17. kolovoza 2023.

Republika Flamingo je festival koji se održavao od 14. do 17. kolovoza na plaži Zrće u klubovima  Papaya, Aquarius, Kalypso i Nomad, uz pratnju svjetski poznatih DJ-a. Neki od izvođača su bili: Vini Vici, Shouse, Nervo, DJ Antoine, Hugel, Angemi, DJs From Mars, Ludwig, VillaBanks, Pajane, Random i brojni drugi.

Našu Cooling zonu smo uspostavili u sklopu programa Siguran izlazak posljednji dan festivala, 17. kolovoza te smo ispred klubova na samoj plaži Zrće dijelili besplatnu vodu, safe packove i promotivni materijal. Također, posjetitelji su na našem štandu mogli dobiti savjet za siguran izlazak te s nama podijeliti vlastita iskustva iz noćnih okruženja.

Više informacija na web stranici Siguran izlazak

Anonimno on-line psihološko savjetovanje: onlineinfozona@gmail.com
Obratite se i dogovorite termin.

Provedbu programa je omogućilo Ministarstvo zdravstva RH, a partner u provedbi je Zavod za javno zdravstvo Zadar.

About the Author
.