Barrakud Festival Zrće Siguran izlazak

August 11, 2023
Off

08.  i 10. kolovoza 2023.

Barrakud je festival talijanske produkcije, nastao iz želje za spajanjem stvarnog iskustva putovanja i strasti prema elektroničkim zvukovima. Tijekom godina Barrakud je ujedinio tisuće ljubitelja elektroničke glazbe iz cijeloga svijeta, sretni što ga mogu doživjeti kao dio svog odmora. Sedmo izdanje festivala je održano od 06. do 10. kolovoza 2023. godine u klubovima Papaya, Aquarius, Kalypso, Nomad na plaži Zrće.

Izvođači: Meduza, James Hype, Hugel, Gordo, Kungs, Wade, Stella Bossi, Marco Faraone, Mau P, Marika Rossa, Nico Moreno, T78, Paskman, Tita Lau, Martin Ikin, Cloonee, Salmo, Manuelito i mnogi drugi.

Našu Cooling zonu smo uspostavili 08. i 10. kolovoza ispred klubova, u sklopu programa Siguran izlazak dijelili smo besplatnu vodu, safe packove i promotivni materijal. Također, posjetitelji su na našem štandu mogli dobiti savjet za siguran izlazak te s nama podijeliti vlastita iskustva iz noćnih okruženja.

Više informacija na web stranici Siguran izlazak

Anonimno on-line psihološko savjetovanje: onlineinfozona@gmail.com
Obratite se i dogovorite termin.

Provedbu programa je omogućilo Ministarstvo zdravstva RH, a partner u provedbi je Zavod za javno zdravstvo Zadar.

08.kolovoz.2023

10.kolovoz.2023

About the Author
.