Posjet zajednici Mondo Nuovo

May 22, 2015

Provedba projekta “Zdravi ritam”

Na put smo krenuli osobnim automobilom i kombijem u 08:00 sati iz Doma za odgoj djece i mladih. Na izlet u Nunić smo išli sa štićenicima Doma za odgoj djece i mladeži u Zadru u pratnji odgajateljice, odgajatelja i ravnateljice Doma. Cilj putovanja je bio upoznati štićenike doma sa radom i životom u terapijskoj zajednici. U sklopu izleta štićenici su obišli imanje te je organiziran zajednički ručak u 13:00 sati. Povratak u Zadar u 20:00 sati. Djeca i mladi imali su priliku razgovarati s liječenim ovisnicima i osobama koje im pomažu da uspješno završe proces rehabilitacije. Upoznali su se s njihovim aktivnostima vezanima za pčelarstvo, izradu suvenira kao i osmišljavanja i izrade časopisa Svjetionik.

 

 

About the Author